Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

U nás môžete nakupovať aj na splátky od 100,-€.


Vaše objednávky už na ďalší deň u Vás doma*. Pri nákupe nad 100,-€ doručenie kuriérom je ZDARMA.

*v prípade, že tovar je skladom a objednávka bola odoslaná v pracovný deň do 11.30h

Užitočné články

NAJPREDÁVANEJŠÍ

naša cena 43,90 EUR
Skladom ÁNO
naša cena 200,00 EUR
Skladom ÁNO
naša cena 43,90 EUR
Skladom ÁNO

TOVAR V AKCII

naša cena 104,00 EUR
Nie je skladom
naša cena 359,00 EUR
Nie je skladom
naša cena 359,00 EUR
Skladom ÁNO

Paralyzér - ochrana v každej situácii

Každý z nás pozná situáciu, kedy za sebou počujete kroky, v kríkoch vedľa chodníka niečo čudne praská a pouličná lampa akoby naschvál nesvieti? Robia Vám problém tmavé uličky, neosvetlené chodníky či jednoducho chcete mať pocit, že Vás pri nebezpečných situáciách dokáže niečo ochrániť? V tom prípade je pre Vás riešením malý a jednoduchý prístroj, ktorý Vám dodá pocit bezpečia či už ste žena alebo sa bojíte zlodejov, agresívnych psov či divej zvery.
Paralyzéry majú väčšinou dve prevedenia.

Paralyzer UZI  1,5MV


1.elektrické, ktoré disponujú rôznym napätím, putko na zavesenie umožní jednoduchú manipuláciu. Výhodou tohto typu paralyzéra je aj poistný kolík, vďaka ktorému prístroj v okamihu vytrhnutia prestane fungovať.

2.kombinované, ktoré tak isto majú rôznu hodnotu napätia. Prístroj sa jednoducho ovláda jednou rukou a spolu s obranným sprejom je jeho použitie možné až do vzdialenosti 2 metrov.


Hoci účinky paralyzéru nespôsobujú žiadne fyzické či psychické následky, prístroj je možné zakúpiť iba nad 18. Rokov. Paralyzér nie je hračka, je to prístroj, ktorý má ochraňovať. V žiadnom prípade nemôže prísť k spätnému výboju, ktorý by Vás mohol ohroziť.

Paralyzer PEN 1,5

Aké účinky paralyzér má?

Krátky úder (0,5 sekundy)- útočníkovi privodí svalový kŕč a zľakne sa. Pri strednom údere (1 až 3 sekundy)- útočník padne k zemi, utrpí duševný otras, no o niekoľko minút je schopný opäť sa postaviť. Pri plnom údere (4-5 sekúnd) útočník stratí na niekoľko minút orientáciu, spadne a je v šoku aj niekoľko minút.

V dnešnej dobe na trhu nájdeme niekoľko prevedení paralyzérov, na českom trhu sa objavili prístroje  v tvare mobilu, ktorý nie je iba elegantným doplnkom v dámskych kabelkách, pričom nepúta pozornosť.

Nenápadným doplnkom no skvelou ochranou je aj paralyzér v tvare pera,  no môžeme sa stretnúť aj s omračujúcimi obuškami, ktoré väčšinou používajú ochrankári, bodyguardi alebo policajti.

Cenovo sa paralyzéry pohybujú od 40 eur a vyššie, záleží od počtu voltov, ktoré výboj má. Prevedenie aj farba je tiež voľbou kupujúceho.
Preto ak sa rozhodnete, že chcete lepšie ochrániť seba či rodinu, chcete mať istotu, že sa Vašej priateľke na ceste z práce nič nestane, ak rozmýšľate nad originálnym darčekom, či jednoducho chcete byť 100% chránený, paralyzér je jednou z volieb, ktorá Vám tento pocit zabezpečí.


U nás nájdete širokú ponuku kvalitných paralyzérov od spol. UZI - kliknite sem>>>