Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

Odmietnuť všetko môžete tu.

U nás môžete nakupovať aj na splátky od 100,-€.


Vaše objednávky už na ďalší deň u Vás doma*. Pri nákupe nad 100,-€ doručenie kuriérom je ZDARMA.

*v prípade, že tovar je skladom a objednávka bola odoslaná v pracovný deň do 11.30h

Užitočné články

NAJPREDÁVANEJŠÍ

naša cena 66,00 EUR
Skladom ÁNO
naša cena 570,00 EUR
Skladom ÁNO
naša cena 1 300,00 EUR
Nie je skladom

TOVAR V AKCII

naša cena 422,00 EUR
Skladom ÁNO
naša cena 422,00 EUR
Skladom ÁNO
naša cena 359,00 EUR
Nie je skladom

Obchodné podmienky
Obchodné podmienky

Prevádzkovateľom elektronického obchodu Pazba.sk je :


SOFI ARMS s.r.o.

Trnitá 373/14, 60200 Brno, Česká republika.

IČO: 17325625,

DIČ: CZ17325625

Email: sofiarmssro@gmail.com
Tel: +420720616345


I. OBJEDNANIE TOVARU

Objednávky môžete uskutočniť v našom webovom obchode pod adresou www.pazba.sk, v elektronickej správe na adrese: sofiarmssro@gmail.com alebo telefonicky na čísle: +420720616345

Všetky zaslané objednávky Vám potvrdíme najneskôr do 24 hodín elektronickou poštou alebo telefonicky. Všetky prijaté objednávky sa považujú za záväzné.

II. CENY
Platné ceny jednotlivých produktov sú vždy uvedené v elektronickom obchode www.Pazba.sk
Vyhradzujeme si právo na zmenu cien. Ak sa ceny zmenia počas vybavovania objednávky, budeme Vás vopred informovať. V prípade, že nesúhlasíte so zmenou, máte právo na zrušenie objednávky.

III. PLATOBNÉ PODMIENKY

Platiť môžete pri preberaní tovaru od kuriéra (dobierka), platbou vopred na základe zálohovej faktúry.
Daňový doklad – faktúru posielame spolu s tovarom.
Prevádzkovateľ elektronického obchodu Pazba.sk je platcom DPH.

IV. DODACIE PODMIENKY

  • Dodacia doba je pre všetky produkty odlišná, preto pri každom produkte je vyznačená osobitne predpokladaná doba dodania a po každej obejdnávke najneskôr do 2 pracovných dní Vám oznámime predpokladnú dobu dodania telefonicky alebo emailom.
  • V prípade nevyhovovania dodacej lehoty má zákazník právo odjednávku zrušiť buď telefonicky alebo e-mailom. Všetky ceny uvedené v e-shope sú konečné, v cene nie je zahrnuté poštovné.
  • Pri objednávke vzduchových zbraní podľa Zákona o zbraní a streliva sme povinní overiť vek a právnu spôsobolisť zákazníka, preto pripojte prosím k objednávke fotokópiu občianskeho preukazu alebo nám ju pošlite emailom. V prípade, že nesúhlasíte, Vašu objednávku budeme musieť odmietnuť z dôvodu dodržania príslušných zákonov. Aj pri tomto platí vyhlásenie o ochrane osobných údajov prevádzkovateľa eshopu Pazba.sk, ktoré je popísané v bode IX. Obchodných podmienok.
  • V prípade objednávky RC modelov overte prosím emailom alebo telefonicky dostupnosť/cenu modelu ešte pred objednávkou. Ďakujeme za pochopenie.

Doručenie tovaru je možné:

Expresným kuriérom /GLS Slovakia/, formou dobierky alebo platbou vopred na základe zálohovej faktúry.  V pípade objednávky nad 999.- Eur tovar posielame len po úhrade zálohovej faktúry /na dobierku nie/. Spôsob platby musíte vyznačiť pri objednávke.


Poplatky s doručením cez kuriéra:

Pri nákupe od 1.-€ do 99,99€ účtujeme poštovné 5,-€
Pri nákupe od 100-€ do 199,99€ účtujeme poštovné 2,50,-€
Pri nákupe od 200,-€ doručenie kuriérom je ZDARMA.



Ceny sa môžu zmeniť v prípade individuálnych dohodách.

Droshiping:

Upozorňujeme, že určité typy vzduchoviek s označením "Drospship!" a v kategórii Droship je možné v niektorých krajinách vlastniť iba majiteľom zbrojného preukazu. Keďže sa to v krajine predajcu nevyžaduje, za nákup a používanie týchto vzduchoviek je výlučne zodpovedný kupujúci.


V. ZÁRUČNÁ DOBA
Záručná doba na všetky produkty v elektronickom obchode www.Pazba.sk je 2 roky podľa platných právnych predpisov, výnimkou sú výrobky, kde je viac ako 2 roky dané výrobcom (napr. niektoré výrobky Optisan so záručnou dobou 5 a viac rokov).

VI. REKLAMÁCIE
Každú reklamáciu na tovar môžete uplatniť nahlásením závady písomne /elektronicky alebo klasickou poštou/ a zároveň po vzájomnej dohode so zabezpečením vrátenia tovaru na reklamáciu dodávateľovi na uvedenú adresu sídla spoločnsoti, príp. podľa dohody.

Pri uplatnení reklamácie, zákazník je povinný preukázať potrebné údaje k reklamácii:
- meno, adresu a telefónne číslo zákazníka
- názov a typ výrobku
- fotokópia dokladu o kúpe,
- záručný list,
- presný popis chyby.

Reklamácia sa nevzťahuje na chyby spôsobené neodbornou manipuláciou, montážou alebo prevádzkovaním.

Reklamácie sa vybavujú maximálne do 30 dní odo dňa doručenia reklamovaného produktu. O vybavení reklamácie Vás budeme bezodkladne informovať telefonicky alebo elektronickou poštou.

Alternatívne riešenie sporov

Nakupujúci – spotrebiteľ – má právo obrátiť sa na predávajúceho so žiadosťou o nápravu , ak nie je spokojný so spôsobom, ktorým predávajúci vybavil jeho reklamáciu alebo ak sa domnieva, že predávajúci porušil jeho práva. Ak predávajúci odpovie na túto žiadosť zamietavo alebo na ňu neodpovie do 30 dní od jej odoslania, spotrebiteľ má právo podať návrh na začatie alternatívneho riešenia sporu subjektu alternatívneho riešenia sporov (ďalej len subjekt ARS) podľa zákona 391/2015 Z.z. ARS subjektami sú orgány a oprávnené právnické osoby podľa §3 zákona 391/2015 Z.z. Návrh môže spotrebiteľ podať spôsobom určeným podľa §12 Zákona 391/2015 Z.z.

Spotrebiteľ môže podať sťažnosť aj prostredníctvom platformy alternatívneho riešenia sporov RSO, ktorá je dostupná online na http://ec.europa.eu/consumers/odr/index_en.htm.
Alternatívne riešenie sporov môže využiť len spotrebiteľ – fyzická osoba, ktorá pri uzatváraní a plnení spotrebiteľskej zmluvy nekoná v rámci predmetu svojej podnikateľskej činnosti, zamestnania alebo povolania.

Alternatívne riešenie sporov sa týka len sporu medzi spotrebiteľom a predávajúcim, vyplývajúceho zo spotrebiteľskej zmluvy alebo súvisiaceho so spotrebiteľskou zmluvou. Alternatívne riešenie sporov sa týka len zmlúv uzatvorených na diaľku. Alternatívne riešenie sporov sa netýka sporov, kde hodnota sporu neprevyšuje sumu 20 EUR. Subjekt ARS môže od spotrebiteľa požadovať úhradu poplatku za začatie alternatívneho riešenia sporu maximálne do výšky 5 EUR s DPH.



VII. STORNO OBJEDNÁVKY
Objednávku je možné stornovať kedykoľvek predtým, ako ju potvrdíte telefonicky alebo písomne obchodníkovi. Stornovanie objednávky je možné uskutočniť s uvedením všetkých údajov z objednávky emailom alebo telefonicky na adrese alebo telefónnom čísle uvedenom v časti kontakty.


VIII. PRÁVO NA ODSTÚPENIE OD ZMLUVY

Kupujúci je v zmysle § 7 zákona 102/2014 o ochrane spotrebiteľa pri predaji tovaru alebo služieb na základe zmluvy uzavretej na diaľku alebo zmluvy uzavretej mimo prevádzkových priestorov predávajúceho oprávnený odstúpiť od zmluvy uzavretej pri použití prostriedkov komunikácie na diaľku do 14 dní od prevzatia plnenia.

Postup a podmienky pri odstupení od zmluvy:
- musí byť uskutočnené písomnou formou prípadne telefonicky,
- musí obsahovať všetky údaje slúžiace k identifikácii tovaru, predávajúceho a kupujúceho,
- musí byť doručené spolu s tovarom do sídla predávajúceho.

Oprávneným odstupením spotrebiteľa od zmluvy sa zmluva od začiatku ruší a predávajúci je povinný prevziať tovar späť a vrátit spotrebiteľovi najneskôr v lehote 14 dní odo dňa odstúpenia cenu zaplatenú za tovar. Peniaze za tovar Vám vrátime na bankový účet.

Tovar vrtáťte prosím v pôvodnom nepoškodenom stave a v pôvodnom nepoškodenom balení.


IX. OSOBNÉ ÚDAJE A ICH OCHRANA

 

Predávajúci spracováva Vaše osobné údaje.

9.1 Informácie o ochrane osobných údajov na webovej stránke si môžete >>>prečítať tu, klinite sem<<

9.2 Text súhlasu so spracovaním osobných údajov pre účely diskusných príspevkov a komentárov si môžete prečítať tu, >>>kliknite sem<<<

9.3 Text súhlasu so spracovaním osobných údajov pre účely zaslania dotazníka zákazníckej spokojnosti si môžete prečítať tu, >>>kliknite sem<<<

9.4 Text súhlasu so spracovaním osobných údajov pre účely použitia funkcie Strážny pes si môžete prečítať tu, >>>kliknite sem<<<

9.5 Text súhlasu so spracovaním osobných údajov pre účely zaslania e-mailových obchodných oznámení zo stránky Pazba.sk /Zľavy, Akcie/  si môžete prečítať tu, >>>kliknite sem<<<

9.6 Text súhlasu so spracovaním osobných údajov pre účely registrácie užívateľského účtu si môžete prečítať tu, >>>kliknite sem<<<

9.7 Text súhlasu so spracovaním osobných údajov pre účely zobrazovania marketingových ponúk si môžete prečítať tu, >>>kliknite sem<<<

 

 


V prípade ďalších otázok, nejasností alebo pripomienok nás kontaktujte poštou, e-mailom alebo telefonicky.